Meist

DigiSys OÜ asutatud 2012. aastal. Firma tegeleb arvutite ja serverite hooldusteenuse pakkumisega. Meie firma tegevuspiirkond on Lõuna-Eesti ning meil on hea meel teenindada kõiki oma kliente. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset teenust arvutiparanduse ja IT-alase nõustamise vallas.

Arvutiparandus ja arvutihooldus

Meie pakutav arvutihooldus tagab riistvara pikaajalise probleemideta toimimise  ja maksimaalse olemasoleva arvutusjõudluse kasutamise. Parandame tekkinud riistvara probleemid nii lauaarvutitel, sülearvutitel kui ka kontoritehnikal. Hooldame ja seadistame kontoritehnika vastavalt kliendi vajadustele. Nõustame uute seadmete ostul kui ka olemasolevate seadmete otstarbekamal kasutamisel. Eesmärgiks on tagada Teie arvutite tõrgeteta töö, ilmnenud vigade varajane avastamine ja kiire kõrvaldamine, kogu vajaliku informatsiooni säilivuse tagamine. Fikseeritud kuutasu eest pakume tugiteenust kliendile, mis tagab kontoriarvutite, serverite ja lisaseadmete toimimise. See on soodsam kui pidada oma IT-spetsialisti või maksta iga väljakutse pealt tunnitasu. Paigaldame videovalvesüsteeme nii koju kui ettevõtte territooriumile.

Kodulehed

Veebileht on Teie ettevõtte visiitkaart ülemaailmses Internetis. Valmistame esinduslikke ja otsingumootorile optimeeritud kodulehti, mis on hästi leitavad ja mugavad kasutada. Kodulehe kujundame vastavalt tellija soovile. Kodulehel on oma sisuhaldussüsteem, millega saate kodulehekülge ise administreerida. Olgu selleks artiklite ja fotode lisamine või linkide loomine olemasolevale kodulehele. Aitame domeeni registreerimisel ja e-posti teenuse seadistamisel. Optimeerime olemasolevaid kodulehti, mille tulemusel paraneb Sinu kodulehe leitavus kordades. Valmistame ka lihtsalt hallatavaid e-Poode ja aitame kliendil seadistada pangalingid.


Facebook